Wsparcie analityczne przez zespół specjalistów w celu optymalizacji wskaźników

KIM JESTEŚMY

Nie jesteśmy dużą firmą ze znaną marką, natomiast jesteśmy zespołem specjalistów, którzy myślą, że mogą i chcą robić więcej niż odbywanie standardowych 8 godzin w miejscu pracy. Każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w analizie w różnej wielkości firmach, międzynarodowych korporacjach i firmach doradczych. Na razie nie możemy się pochwalić gronem największych korporacji Polski w portfolio projektów, ale to tylko znaczy, że lepiej traktujemy i doceniamy każdego naszego klienta.

NASZA WIZJA

Analityka i optymalizacja jest naszą pasją bardziej niż pracą. Zawsze dążymy dostarczyć odbiorcy najlepszy zestaw informacji by zwiększyć skuteczność jego wyników, bo jego sukces jest potwierdzeniem naszego. Tworzymy z liczb melodię analityki.

Lider zespołu firmy doradczej "Liderzy opinii"

LIDER PROJEKTU

Nazywam się Denys Gontar. Jestem liderem naszego zespołu i od dawna już miałem pomysł udostępnienia wyższego poziomu analityki dla wielu firm z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych metod. Uwielbiam koncepcję "Lifetime Learning" dla tego skończyłem studia EMBA w Akademii im. Leona Koźmińskiego, oraz studia magisterskie z finansów i marketingu. Mam doświadczenie pracy w firmie doradczej, korporacji międzynarodowej, innowacyjnym startup'ie. Chętnie dołożę swoją wiedzę i umiejętności do sukcesu Państwa firmy.